LOADING...

فروشگاه درب ضد سرقت دژآریا

درباره ما

شرکت هوراد ویژن از سال  1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شروع کرد ودر سال 1389 فعالیت خود را معطوف به واردات و پخش درب های ضد سرقت با برند تجاری دژ آریا نمود و از ابتدای سال 1390 همزمان با فعالیت در زمینه‌ی درب های ضد سرقت، تولید درب های کلاسیک از قبیل دربHDF,MDF,ABS  و دربهای روکش چوب  را جزء اولویتهای خود قرارداد.

در این مدت تلاش کرده ایم همزمان با تولید به روش های معمول، نوآوری هایی در کار بوجود آوریم همچنین در کنار فعالیت های تولیدی و بازرگانی دژ آریا، با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات  بر آن شدیم با راه اندازی بخش مقالات وب سایت دژ آریا ، با ارائه ی نوشتارهایی تخصصی، نیمه تخصصی و همچنین نوشتار های عام، گامی جهت اطلاع رسانی و بالابردن سطح آگاهی دوستان عزیز به منظور دستیابی به انتخاب بهینه برداریم و امید آن را داریم در کنار فعالیت های تجاری بتوانیم در راستای فعالیت تخصصی خود فعالیت فرهنگی را نیز سر لوحه قراردهیم.

در این مسیر به همفکری و راهنمایی تمامی عزیزان چه همکاران و چه مشتریان عزیز نیازمندیم. لذا خواهشمندیم نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق بخش تماس با ما در میان بگذارید.

 


6LdMucIcAAAAALuDU9ylbA_XqSp5_vu-0R4ed85j